درباره ما

آتیه ارتباط کیش از سال 1394 و با هدف جذب نیروهای متعهد و نخبه کار خود را شروع کرده است و تا به امروز پروژه های موفق بسیاری در حوزه فناوری اطلاعات به ثبت رسانده است.

پیام ما ساده و شفاف است. یک مجموعۀ موفق، تنها با تبلیغات و جایزه‌های میلیونی خلق نمی‌شود. موفقیت زمانی اتفاق خواهد افتاد که شما، مشتری‌های خود را به چشم انسان‌هایی واقعی ببینید. انسان‌هایی که فکر می‌کنند و تصمیم می‌گیرند. رشد یعنی شما فکر و انرژی خود را پای بهتر کردن زندگی این انسان‌ها بگذارید.

شرکت آتیه قصد دارد همراه شما، فصلی نو در بازاریابی کسب و کارهای (دیجیتالی) ایران آغاز کند. رویکردی نو که از کسب و کارها می‌خواهد دیدی طولانی‌مدت داشته باشند. دیدی که درآمد امروز و راهکارهای کوتاه‌مدت تبلیغاتی را با کیفیت، شفافیت، آموزش و صمیمیت پیوند می‌زند. نگاهی که بر ایجاد روابط پایدار با مشتری‌ها تاکید دارد.

left_top_02left_top_01
right_bottom_02right_bottom_01
خدمات در حوزه فناوری اطلاعات
در حوزه های طراحی و توسعه‌ی وب ، تبلیغات و بازاریابی ، راهکارهای تجارت الکترونیک و طراحی نرم افزار موبایل به ما بسپارید.
تولید محصول
نیروهای نخبه و متعهد جذب شده در آتیه ارتباط کیش از آغاز تا به امروز خودشان محصولات نوینی در عرصه فناوری اطلاعات طراحی کرده و ارائه داده اند.
سرمایه گذاری
یکی از اهداف اصلی ما آنست که بر روی تیمهای توانا و متعهد سرمایه گذاری کنیم. پس تنها روی کار خود تمرکز کنید و باقی مشکلات را به ما بسپارید.

ما چگونه کار می کنیم

مدیریت سازمان
دانش و اطلاعات چیزی نیست که در مجموعه ما فقط در اختیار عده‌ای محدود باشد.
متمرکز بر منابع و نیروها
تیمِ رسانه تجارت آتیه در روزهای ابتدایی خود تنها به چند نفر محدود می‌شد. امروز ما یک تیم بزرگتر هستیم و ایده‌های بزرگتری را در سر می‌پرورانیم.
توسعه عناصر پیشرفته
تمام اعضای تیم آتیه، برای داشتن تخصص و مهارت لازم در عرصه بازاریابی دیجیتال، آموزش دیده‌اند.